Katalog firem

Rychlé hledání:
 

AUTOSERVIS DRAHOTUŠE Václav Ličman
Hranická 209 (u základní školy), Drahotuše
servis osobních a dodávkových vozidel, mechanické a karosářské práce, klimatizace, diagnostika motoru, příprava + provedení STK

AUTOKAROSÁRNA AB Aleš Brázda  CZ kupón
Pod Hůrkou 12 (v areálu autokempu), Hranice na Moravě
Karosářské práce osobních a dodávkových vozů, příprava a realizace STK, výměna ND dodávaných autorizovanými dodavateli, prodej jetých vozů.

AUTOSERVIS AUTO CEJNAR  CZ kupón
Běloveská 316, Náchod
Provozujeme autoservis a provádíme komplexní servis a opravy osobních, terénních a užitkových automobilů všech značek, certifikované opravy klimatizací. Realizujeme také opravy karoserií, lakování, GO motorů, opravy a výměny turbodmychadel a další služby.

AUTO POLIKLINIKA  CZ kupón
Nám. Gen. Knopa 837, Žamberk
Opravy a servis motorových vozidel, měření emisí, diagnostika, geometrie, montáž a servis LPG, autoskloservis, opravy, čištění, servis klimatizací, pneuservis, klempířské práce, odtahy vozidel, prodej produktů Valvoline. Nabídka náhradního vozidla.

AUTOODRY - AUTOSERVIS, PNEUSERVIS  CZ kupón
Pohořská 801/25, Odry
Poskytujeme komplexní služby automobilistům v oblasti autoservisu, pneuservisu a geometrie. Naším cílem je kvalita poskytovaných služeb, proto dbáme na pravidelnou kalibraci strojů a aktualizaci softwarového vybavení.

AUTOOPRAVNA PEZA  CZ kupón
Bílkova 271, Náchod
Provádění oprav silničních vozidel všech značek. Provozování pneuservisu a odtahové služby. Prodej náhradních dílů.

AUTOPOLY - AUTOSERVIS  CZ kupón
Za Plevnem 242, Český Krumluv
Autoservisu a pneuservisu. Prodej ojetých vozidel. Zajistíme opravu vašeho vozu všech typů a značek.

AUTOSERVIS - PNEUSERVIS KUČERA  CZ kupón
Čsl. Armády 1831 (objekt Luna), Most
Autoservis - pneuservis. Autoelektrika, diagnostika, geometrie, klempířské práce, mechanické práce, montáž doplňků, montáž tažných zařízení, pneuservis, příprava na STK a emise. Všechny typy vozidel.

AUTOSERVIS AUTO PÍSEK M+M  CZ kupón
Pražská 288, Písek
Autoservis - pneuservis. Autoelektrika, autoskla, diagnostika, geometrie, klempířské práce, mechanické práce, montáž doplňků, montáž tažných zařízení, motorářské práce, pneuservis, příprava na STK a emise, servis klimatizací­.

AUTOSERVIS JaV  CZ kupón
Polní 1950, Kadaň
Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme servisní služby vozidel, přípravu vozů na technické kontroly, výměnu čelních autoskel a likvidace z povinného ručení. Zajišťujeme autoodtah k nám na servisní práce. Prodej náhradních dílů.

AUTOSERVIS NOVÁČEK  CZ kupón
Štěpnická 60, Telč
Nabízíme komplexní služby pro motoristy. Provádíme opravy a údržbu osobních automobilů a dodávek. Od diagnostiky, oprav motorů, výměny olejů až po pneuservis.

AUTOSERVIS SCHMIDT  CZ kupón
Lomní 381, Trutnov
Provozujeme autoservis. Provádíme opravy osobních automobilů či dodávkových vozů včetně revizí a diagnoastiky. Prodáváme náhradní díly. Montujeme tažná zařízení a systémy LPG a CNG. Zajišťujeme STK.

AUTOSERVIS TIBA  CZ kupón
Českobratrská 84, Přelouč
Nabídka oprav všech vozidel a pozáručního servisu automobilů Škoda, Volkswagen a Seat. Zajištění STK a měření emisí, plnění klimatizací a dalšího. Provozujeme i pneuservis. Zaměřujeme se také na odtahové služby, leštění světel, renovace disků kol a jiné.

AUTOSERVIS-PNEUSERVIS RINO  CZ kupón
Vrázova 3, Cheb
Provádíme opravy motorových vozidel všech značek. Nabízíme služby pneuservisu. Otevřeli jsme novou dílnu s nejmodernějším vybavením pro Vás.

AUTOSKLO DUBINA  CZ kupón
Bohumíra Četyny 3024/21, Ostrava - Jih, Bělský Les
Provádíme odbornou výměnu a prodej autoskel,bezpečnostních a tónovacích autofólií pro všechny typy osobních, dodávkových i nákladních automobilů a autobusů. Z připojištění, nebo z nahlášené pojistné události zcela zdarma a bez jakékoliv spoluúčasti.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

STÁTNÍ ZÁMEK RÁJEC NAD SVITAVOU

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR