Katalog firem

Rychlé hledání:
 

DĚTSKÁ CERTIFIKOVANÁ OBUV ŽIRAFA  CZ kupón
J. Průchy 1682 (Jungle Arena), Most
Obchod s dětskou obuví a to především předních českých výrobců Fare, Essi, DPK, Pegres, ale i známých zahraničních výrobců jako DD step, Ricosta ,Bugga,demar. V sortimentu najdete veškerou potřebnou obuv od prvních krůčků po školáky do velikosti 35.

OBUV - KABELKY ZUBRYCKÝ  CZ kupón
Palackého 4090, Chomutov
Prodej značkové dámské, pánské obuvi, punčochového zboží, kabelek.

PLETAP - DÁMSKÁ A PÁNSKÁ MÓDA  CZ kupón
Havlíčkova 21, Dvůr Králové nad Labem
Prodej pleteného zboží a konfekce. Nabídka pánské i dámské módy včetně svetrů ke krku, na zip a knoflíky. Spodní prádlo a módní doplňky.

SVĚT HADŘÍKŮ A TVOŘENÍ  CZ kupón
Kpt. Jaroše 57, Kadaň
Svět hadříků a tvoření v Kadani je opravdovým rájem všech milovníků látek a šití, které nabízí více než 1200 látek všech druhů a barev. Nejširší výběr v okrese Chomutov.

TEXTIL - LÁTKY - KREJČOVSTVÍ  CZ kupón
Panská 23, Rychnov nad Kněžnou
Nabídka šití dámských a pánských oděvů, záclon a závěsů. Prodej metráže a textilu, oděvů a spodního prádla.

AS LÁTKY  CZ kupón
Prokopa Holého 25, Děčín IV
Krámek plný látek a super nápadů.. Od galanterie - zipy až kvalitní látky.

BOTY JANA  CZ kupón
Husovo náměstí 13, Ledeč nad Sázavou
Obuv Jana v Ledči nad Sázavou na Husově náměstí nabízí dámskou, pánskou i dětskou obuv. Na prodejně najdete také široký sortiment punčochového zboží a nepřeberné množství kabelek, peněženek a dalších doplňků.

BOUTIQUE DELUXE  CZ kupón
U Horní Brány 45/23, Šternberk
Boutique Deluxe se zaměřuje výhradně na prodej dámského trendy oblečení, obuvi, kabelek a doplňků. Naše heslo zní JEDNODUŠE LUXUSNÍ z čehož vyplývá, že zde můžete nakoupit luxusní zboží za poměrně nízké ceny.

BYTOSPEKTRUM  CZ kupón
Jaroslava Průchy 922/28 (naproti OC CENTRÁL), Most
Prodejem bytového textilu, všech druhů tapet, garnýží, rolet a japonských stěn. Velký výběr záclon, dekoračních látek a řasících pásek. Poskytujeme komplexní služby včetně zaměření, návrhu, ušití, montáže a následné dekorace.

GALANTERIE  CZ kupón
Gogolova 92, Jeseník
Nabízíme klasické zboží z galanterie a navíc nabízíme deštníky, dětské oblečení, vlnu a mnoho dalšího. Přijďte se podívat.

GALANTERIE DUHA  CZ kupón
náměstí Antonie Bejdové 1810/10 (OC DUHA), Ostrava - Poruba
Punčochové kalhoty, pletací příze, textilní galanterie, kvalitní ponožky, čepice, šátky, bavlněná metráž, len, barevná plst, tvrdá galanterie atd.

GALANTERIE U ANDULKY  CZ kupón
Husova 12, Třeboň
Prodej galanterního zboží,drobné úpravy oděvů. Různé výrobky k danému období z vlny látek dále máme velký výběr vyšívacích námětů. Látky a oděvy.

GALANTERIE, BYTOVÝ TEXTIL  CZ kupón
Komenského 165, Letohrad
Galanterie v Letohradu. Zabýváme se prodejem klasického sortimentu textilní galanterie, nabízíme výběr pletacích přízí. Najdete u nás zajímavý výběr bytového textilu a deštníků.

IMA - PRODEJNA LÁTEK  CZ kupón
Tyršova 1199, Dvůr Králové nad Labem
Široký výběr bytového textilu a lůžkovin, které šijeme na míru. Nabízíme přikrývky a polštáře, látky na společenské oděvy, halenky, kostýmy a další. Zaměřujeme se také na sběr a čištění peří.

JJ ARTYSAN SHOP - NEZBYTNÉ MALIČKOSTI  CZ kupón
Hurdálkova 154, Náchod
Vlna, příze, tvořívá ovečka, Drops. Řemeslnické a umělecké výrobky, Workshopy, kroužky a mnoho dalších nezbytných maličkostí.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

JOY OPTIK

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR