Katalog firem

Rychlé hledání:
 

HELPIX - PRODEJ, SERViS A VÝKUP MOBILNÍCH TELEFONŮ A PC  CZ kupón
Trojanova 34, Rakovník
Servis, výkup a prodej mobilních telefonů a tabletů. Prodej příslušenství a náhradních dílů.

T.PRESIDENT - POČÍTAČE  CZ kupón
Záhumenní 335/10, Kopřivnice
Prodej a servis výpočetní i kancelářské techniky. Prodej softwaru, notebooků, přenosných čteček paměti, kopírek včetně jejich příslušenství. Dále prodej herních konzol, LCD monitorů, tabletů a čteček, základních desek nebo plasmových televizí a další.

TOVA COMPUTERS  CZ kupón
Švehlova 47, Dvůr Králové nad Labem
Provádíme kompletní servis PC a notebooků. Odvirování a reinstalace operačních systémů, opravy mech. závad, elektronických závad a čištění od prachu a nečistot.

vmSHOP.CZ - POČÍTAČE  CZ kupón
28. října 168, Nové Město nad Metují
Prodejem zboží a služeb v oblasti IT. Pomůžeme nejen s výběrem notebooku, stolního PC, tiskárny nebo jiného příslušenství. Přímo na prodejně ochotně představíme zboží známých značek. Nabízíme notebooky, tablety, mobilní telefony a další elektroniku.

COMFOR PARTNER  CZ kupón
Havlíčkova 34, Frenštát pod Radhoštěm
Počítače a příslušenství, notebooky, náplně do tiskáren a vše okolo výpočetní techniky. Jsme COMFOR partner.

id-tech - POČÍTAČE  CZ kupón
Nádražní 904, Jaroměř
Prodej a servis výpočetní, kancelářské, foto a video techniky, elektroniky, herních konzolí. Nabízíme PC, notebooky, tablety, komponenty, média, software, příslušenství Apple, UPS, přepěťovou ochranu a prezentační techniku.

JCS COMPUTER  CZ kupón
Krále Jana 308, Chotěboř
Prodej a servis výpočetní a digitální techniky. Nabízíme foto, připojení k internetu. Jsme partnerskou prodejnou Klikman a PC LYNX. Prodáváme stolní počítače, notebooky a tablety, monitory a periferie, spotřební elektroniku a kancelářskou techniku.

MRM - VÝPOČETNÍ TECHNIKA  CZ kupón
Komenského 165, Letohrad
Prodej a servis výpočetní techniky, připojení k internetu a montáž satelitních televizí. Nabízíme PC, notebooky, tablety, servery, monitory, software a PC hry, kancelářskou techniku, spotřební elektroniku, pokladní systémy, herní konzole a hry.

ORFAST - VÝPOČETNÍ TECHNIKA  CZ kupón
Tyršova 172, Polička
Prodej PC a notebooku, instalace internetu, servis PC a příslušenství. Barevný tisk. Poskytujeme diagnostiku závad, výměny nefunkčních komponent, instalaci operačního systému i odvirování počítače. Výhodná cena PC a NTB značky Refurbished.

PC GAMES GROUP  CZ kupón
Varhánkova 1240, Polná
Nabízíme elektroniku všech cenových kategorií, aby si u nás vybral opravdu každý. Od nenáročného kancelářského počítače či notebooku po speciální hráčské sestavy a počítačové sestavy na míru.

POČÍTAČE HRONOV  CZ kupón
Hostovského 262, Hronov
Prodej výpočetní techniky a příslušenství. V našem sortimentu naleznete také notebooky, stolní počítače, monitory, LCD televize, kamery, tiskárny a jiné zboží. Zajišťujeme servis počítačů.

PRODEJNA VÝPOČETNÍ TECHNIKY  CZ kupón
Fučíkova 7, Fulnek
Prodej, montáž, opravy výpočetní a kancelářské techniky, spotřební materiál, bezdrátový internet, veřejný internet, počítačová herna, webové stránky, služby.

SHANKS - ELEKTRO BAZAR  CZ kupón
Revoluční 298, Dvůr Králové nad Labem
Prodej nového a použitého elektro zboží. Od televize, přes počítače až po holící strojky a mobilní telefony. Vše za nízké ceny.

TRIMS - POČÍTAČE  CZ kupón
17. listopadu 441, Bílovec
Zajišťujeme prodej a servis výpočetní techniky. Poskytujeme IT poradenství. Provádíme instalace a správu počítačových sítí. Nabízíme tvorbu webových stránek. Renovujeme inkoustové tonery a náplně. Tvoříme software na zakázku.

VÝPOČETNÍ TECHNIKA, SPOTŘEBNÍ MATERIÁL PRO TISK  CZ kupón
Náměstí Republiky 44, Žďár nad Sázavou
Kamenná prodejna s výpočetní technikou a příslušenstvím v centru města. široký sortiment spotřebního materiálu pro všechny druhy tiskáren a to jak originální, tak velmi kvalitní kompatibilní.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR