Katalog firem

Rychlé hledání:
 

SÝRÁRNA U KAHANU  CZ kupón
Lipová 819/16, Most
Jsme sýrový obchůdek. Nařežeme vám sýry z celé Evropy, najdete u nás vína nejen z Moravy a dobroty, které se hodí k sýru či jen tak. Dělejte si radost.

ZDRAVÍČKO - ZDRAVÁ VÝŽIVA   CZ kupón
Máchova 544/1, Jablonec nad Nisou
Široká nabídka produktů zdravé stravy, která je pečlivě vybírána a hodnocena podle zdravotní prospěšnosti. Sortiment zahrnuje trvanlivé a chlazené potraviny, bio ovoce a zeleninu, ekologické čisticí prostředky a přírodní kosmetiku .

SPÍŽ - BEZOBALOVÝ OBCHOD  CZ kupón
Vysoká 104/I, Rakovník
Zdravá výživa - Nákup na vahu, jako za starých časů. U nás ve Spíži pro vás budeme mít připravené látkové i papírové sáčky, sklenice různých velikostí a jiné nádoby. Samozřejmě vaše vlastní obaly, sáčky a jiné, jsou na prvním místě.

STODOLA - FARMÁŘSKÉ POTRAVINY  CZ kupón
Komenského 73, Nové Město nad Metují
Ve STODOLE najdete vždy čerstvé poctivé a nešizené potraviny od farmářů a malých lokálních dodavatelů. Jejich produkty vznikají bez použití konzervantů, náhražek, umělých příchutí, zbytečných „éček“, pouze z kvalitních surovin z Čech a Moravy.

VITA - ZDRAVÁ VÝŽIVA  CZ kupón
Palackého 131, Frýdek-Místek, Místek
Jsme prodejce sladidel bez energetické hodnoty. Máme také velký výběr oříšků, luštěnin, obilovin, čajů, superpotravin a mnoho dalších skvělých potravin jak v konvenční, tak BIO kvalitě. Najdete u nás více jak 5.000 položek.

ZDRAVÁ VÝŽIVA POLABINY  CZ kupón
Kpt. Bartoše 454, Pardubice - Polabiny
Zdravá výživa. Najdete u nás biopotraviny, bezlepkové potraviny, byliny, čaje, doplňky stravy, chlazené výrobky, eko kosmetiku a drogerii, dále jsme do nabídky zařadili potravní doplňky firmy Energy.

ZDRAVÁ VÝŽIVA RACIO  CZ kupón
Palackého 196, Holice
Prodej zdravé výživy a bylinných výrobků. Nabízím makrobiotické, vegetariánské, bezlepkové a diabetické výrobky, čaje, přírodní kosmetiku, bylinné tinktury, vitamíny, sportovní výživu, dárkové zboží, sezónní semena zeleniny i květin.

ZDRAVÁ VÝŽIVA, FARMÁŘSKÉ VÝROBKY  CZ kupón
Nádražní 500, Žamberk
Zdravá výživa, bezlepkové potraviny, čaje, byliny, mouky... V našem obchodě naleznete produkty všech vašich oblíbených dodavatelů a navíc i farmářské výrobky.

ČTYŘLÍSTEK - ZDRAVÁ VÝŽIVA, DÁRKY, KOSMETIKA  CZ kupón
Husovo náměstí 51, Česká Skalice
Najdete u nás klidnou atmosféru spojenou s prodejem zdravých dobrůtek a voňavých svíček. Máme tu také kosmetické služby a solárium na prohřátí. Těšíme se na vaši návštěvu a možná ochutnávku něčeho dobrého.

JEŘABINKA - ZDRAVÁ VÝŽIVA  CZ kupón
Palackého 109, Dvůr Králové nad Labem
Prodejna zdravé výživy, Bio, RAW, bezlepkových, DIA a superpotravin, mouky, luštěnin, těstovin, celozrnného pečiva, olejů, sušeného ovoce, koření, bylinek.

KOŘENÍ - BYLINY  CZ kupón
U Stadionu 527, Chrudim
Specializovaná prodejna kvalitního koření a bylin v Chrudimi. Vše pro dobrou chuť a vůni Vašeho vaření.

MÁJA - ZDRAVÁ VÝŽIVA  CZ kupón
Nádražní 1124, Turnov
Prodej zdravé výživy, bezlepkových potravin.

ZDRAVÁ VÝŽIVA  CZ kupón
Znojemská 1, Jihlava
Nabízíme široký sortiment potravin a doplňků zdravé výživy. Diabetické a bezlepkové potraviny, koření bez glutámátů a kosmetiku Saloos a Serafin.

Mozaika – ruské speciality kamenný obchod a e-shop v Praze
Jablonecká 718/3, Praha 9
E-shop Mozaika, ponuka širokého výberu ruských produktov, lahôdok a špecialít. Konzervy, kaviár, mrazené potraviny a iné.

Ocean food
Belgická 132/14, Praha
Internetový obchod-ryby a mořské plody

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Až 1200 českých vojáků na východě NATO. Senát schválil armádní mise
Na východní hranici NATO asi bude moci být v příštích dvou letech nasazeno kvůli posílení obrany až 1200 českých vojáků ročně. Počítá s tím plán zahraničních armádních misí do roku 2024, který schválil Senát. Souhlas s vysláním musí dát také Sněmovna. Celkem by v zahraničních misích mohlo v roce 2023 a 2024 působit podle vládního návrhu až 1362 vojáků. 

V Česku ubývají ovce po tisících. Farmáři to s vlkem už vzdávají
V České republice se chová nejméně ovcí od roku 2010, meziročně se snižují počty ve stádech téměř o pět procent. Chovatelé ztrácejí motivaci po návratu vlků do krajiny, kteří stáda decimují, místo ovcí zřizují chovy krav. V části republiky útoky nabraly na agresivitě, samosprávy volají po odstřelu. Stát zřídí vyšetřovací skupiny.

Povodeň 2002 den po dni: Bylo 10. srpna a lidé odklízeli škody
Desítky mrtvých, desetitisíce zničených domů. V červenci 1997 sužovala Moravu a Slezsko nejničivější povodeň za posledních sto let. Letos od katastrofy uplynulo čtvrt století. A není to jediné smutné výročí, v srpnu to zase je 20 let od jedněch z nejhorších záplav v Čechách. Připomeňte si s Deníkem smutek, strach i naději tragických dní. Až do konce prázdnin čtěte speciál Povodně 1997/2002 den po dni.

Covidem se v Česku nakazily nejméně čtyři miliony lidí. Počet případů nyní klesá
Počet potvrzených případů covidu-19 v Česku od začátku epidemie na jaře 2020 přesáhl čtyři miliony. Za tu dobu zemřelo 40 587 lidí pozitivně testovaných na nový typ koronaviru. Vyplývá to ze statistik na webu ministerstva zdravotnictví. Podle dříve zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) byl covid v loňském roce nejčastější příčinou úmrtí.

Povodeň 2002 den po dni: Bylo 9. srpna a hladiny klesaly
Desítky mrtvých, desetitisíce zničených domů. V červenci 1997 sužovala Moravu a Slezsko nejničivější povodeň za posledních sto let. Letos od katastrofy uplynulo čtvrt století. A není to jediné smutné výročí, v srpnu to zase je 20 let od jedněch z nejhorších záplav v Čechách. Připomeňte si s Deníkem smutek, strach i naději tragických dní. Až do konce prázdnin čtěte speciál Povodně 1997/2002 den po dni.

Češi musí v noci na pohotovost i desítky kilometrů. Ministerstvo slibuje změnu
Na akcích politiků mají zasahovat hlavně policisté v uniformách, řekl Vondrášek
Sucho a postupné oteplování. Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry
Česko čeká převážně slunečný týden. O víkendu se vrátí třicítky
Povodeň 2002 den po dni: Bylo 8. srpna a povodeň zabila prvního člověka
Povinný odstup aut od cyklistů: Nehod mírně ubylo, ale spory pokračují
Povodeň 2002 den po dni: Bylo 7. srpna a voda zaplavila jižní Čechy
Jednání na Krymu? Místopředseda Senátu Růžička podal podnět kvůli Doubravovi
Zemřela Hana Hnátová. Sestra Arnošta Lustiga, která přežila holokaust
V domovech důchodců a ústavech akutně chybí 20 tisíc míst, varují odborníci