Katalog firem

Rychlé hledání:
 

SÝRÁRNA U KAHANU  CZ kupón
Lipová 819/16, Most
Jsme sýrový obchůdek. Nařežeme vám sýry z celé Evropy, najdete u nás vína nejen z Moravy a dobroty, které se hodí k sýru či jen tak. Dělejte si radost.

VINOTÉKA NA BULVÁRU  CZ kupón
5. května 441/48, Jablonec nad Nisou
Vinotéka, prodej a rozvoz vína - prodáváme sudová vína (17 druhů) a lahvová vína (široký sortiment tuzemských i zahraničních - Vinařství u kapličky, Vinařství Mutěnice, Znovín Znojmo a další). Prodáváme také sudová piva - Svijany, Gambrinus, Plzeň.

VINOTÉKA U KORUNY  CZ kupón
Kratochvílova 1275 (naproti Billy), Roudnice nad Labem
Jsme roudnická vinotéka s dlouholetou tradicí. V nabídce máme 20 druhů stáčených vín a samozřejmě i lahvová vína od předních moravských vinařů.

ROZMARNÁ VINOTÉKA  CZ kupón
Chomutovská 2229, Most
Příjemná vinotéka. Nabízíme prodej lahvového i stáčeného vína, rumu a doplňkového sortimentu.

VALE PIZZA - PIZZERIA A VINOTÉKA  CZ kupón
Švehlova 49, Dvůr Králové nad Labem
Pizzerie s rozvozem pizzy a vinotéka v centru města. Nabízíme široký výběr pizzy různých velikostí a výborné chuti.

VINOTÉKA - NÁPOJE GOLDŠMÍDOVI  CZ kupón
Dukelská 414 (u BILLY), Dvůr Králové nad Labem
Vinotéka a nápoje. Nabízíme lahvová i sudová vína, medovinu či lahvová piva. Široký výběr, příjemné prostředí, dobré ceny

VINOTÉKA BAKCHUS  CZ kupón
Komenského 297, Holice
Prodej stáčeného a lahvového vína tuzemských i zahraničních vinařů. Široká nabídka vážených slaných a sladkých oříšků a dalších pochutin.

VINOTÉKA IVETA  CZ kupón
Na Cihelnách 10, Jaroměř
Vinotéka a nápoje. Nabízíme lahvová i sudová vína, medovinu či lahvová piva Krakonoš, Gambrinus, Plzeň, Svijany, Rychtář a Lobkowicz. Možnost pronájmu sudů KEG o obsahu 10, 20, 30 a 50 litrů včetně stáčecího zařízení pípy nebo chlazení. Koření.

VINOTÉKA U KOSTELA  CZ kupón
Farská 57, Trutnov
Přijďte k nám ochutnat z naší široké nabídky jakostních, přívlastkových a stáčených vín. Popřípadě posedět v příjemném nekuřáckém prostředí u skleničky dobrého a kvalitního vína. Rádi Vám také ochotně vybrané zboží dárkově zabalíme.

VINOTÉKY U KOCOURA  CZ kupón
Náměstí TGM 28 a T.G.Masaryka 169, Červený Kostelec a Nové Město nad Metují
Nabízíme osmnáct druhů sudových vín a výběr ze širokého sortimentu lahvových moravských i zahraničních vín. Dále si u nás můžete zakoupit exotické rumy, koňaky, poctivou českou čokoládu Jordis, španělské mandle i čerstvé máslo.

BESKYDSKÁ PIVOTÉKA  CZ kupón
Ostravská 1554, Frýdek-Místek
Nabízíme výběr českých malých a středních pivovarů, zahraničních piv, ciderů, sudových piv, pivní kosmetiky a dárkových balení na přání.

VINOTÉKA A VINÁRNA SKLEP  CZ kupón
Štefánikova 1053, Pardubice
Prodej vín a doplňků. Nabídka posezení s kapacitou 40 osob a možností studené kuchyně. Kvalitní vína z Moravy i ze zahraničí.

VINOTÉKA NA KOMENDĚ  CZ kupón
Komenského 314, Náchod
Prodej sudových a lahvových vín, jakostních i přívlastkových, ročníkových, slámových, ledových suchých, polosuchých i sladkých vín. Nabídka barikových vín. Sortiment zahrnuje také suché plody, oříšky, koření, kávu a čaje.

VINOTÉKA U MUZIKANTA  CZ kupón
Jana Koziny 1633/33 (objekt Luna), Teplice
V naší nabídce najdete 16 druhů moravského sudového vína, jakostní vína a přívlastková vína, dárková balení, slivovice, hruškovice, medoviny, mošty, med a další dobroty

ZEMSKÁ VINOTÉKA   CZ kupón
Sokolovské náměstí 308/5 , Liberec 2
Nabídka vín celosvětové i tuzemské provenience a posezení v nekuřáckém sklípku. Organizace firemních akcí a soukromých oslav.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Až 1200 českých vojáků na východě NATO. Senát schválil armádní mise
Na východní hranici NATO asi bude moci být v příštích dvou letech nasazeno kvůli posílení obrany až 1200 českých vojáků ročně. Počítá s tím plán zahraničních armádních misí do roku 2024, který schválil Senát. Souhlas s vysláním musí dát také Sněmovna. Celkem by v zahraničních misích mohlo v roce 2023 a 2024 působit podle vládního návrhu až 1362 vojáků. 

V Česku ubývají ovce po tisících. Farmáři to s vlkem už vzdávají
V České republice se chová nejméně ovcí od roku 2010, meziročně se snižují počty ve stádech téměř o pět procent. Chovatelé ztrácejí motivaci po návratu vlků do krajiny, kteří stáda decimují, místo ovcí zřizují chovy krav. V části republiky útoky nabraly na agresivitě, samosprávy volají po odstřelu. Stát zřídí vyšetřovací skupiny.

Povodeň 2002 den po dni: Bylo 10. srpna a lidé odklízeli škody
Desítky mrtvých, desetitisíce zničených domů. V červenci 1997 sužovala Moravu a Slezsko nejničivější povodeň za posledních sto let. Letos od katastrofy uplynulo čtvrt století. A není to jediné smutné výročí, v srpnu to zase je 20 let od jedněch z nejhorších záplav v Čechách. Připomeňte si s Deníkem smutek, strach i naději tragických dní. Až do konce prázdnin čtěte speciál Povodně 1997/2002 den po dni.

Covidem se v Česku nakazily nejméně čtyři miliony lidí. Počet případů nyní klesá
Počet potvrzených případů covidu-19 v Česku od začátku epidemie na jaře 2020 přesáhl čtyři miliony. Za tu dobu zemřelo 40 587 lidí pozitivně testovaných na nový typ koronaviru. Vyplývá to ze statistik na webu ministerstva zdravotnictví. Podle dříve zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) byl covid v loňském roce nejčastější příčinou úmrtí.

Povodeň 2002 den po dni: Bylo 9. srpna a hladiny klesaly
Desítky mrtvých, desetitisíce zničených domů. V červenci 1997 sužovala Moravu a Slezsko nejničivější povodeň za posledních sto let. Letos od katastrofy uplynulo čtvrt století. A není to jediné smutné výročí, v srpnu to zase je 20 let od jedněch z nejhorších záplav v Čechách. Připomeňte si s Deníkem smutek, strach i naději tragických dní. Až do konce prázdnin čtěte speciál Povodně 1997/2002 den po dni.

Češi musí v noci na pohotovost i desítky kilometrů. Ministerstvo slibuje změnu
Na akcích politiků mají zasahovat hlavně policisté v uniformách, řekl Vondrášek
Sucho a postupné oteplování. Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry
Česko čeká převážně slunečný týden. O víkendu se vrátí třicítky
Povodeň 2002 den po dni: Bylo 8. srpna a povodeň zabila prvního člověka
Povinný odstup aut od cyklistů: Nehod mírně ubylo, ale spory pokračují
Povodeň 2002 den po dni: Bylo 7. srpna a voda zaplavila jižní Čechy
Jednání na Krymu? Místopředseda Senátu Růžička podal podnět kvůli Doubravovi
Zemřela Hana Hnátová. Sestra Arnošta Lustiga, která přežila holokaust
V domovech důchodců a ústavech akutně chybí 20 tisíc míst, varují odborníci