Katalog firem

Rychlé hledání:
 

ALFA RK - ZAHRADNÍ A LESNÍ TECHNIKA STIHL  CZ kupón
Pod Budínem 1221, Rychnov nad Kněžnou
Zahradní a lesní techniky. Nabídka pil, drtičů, štěpkovačů, křovinořezů, vysokotlakých čističů, sekaček, postřikovačů, rozbrušovaček a plotostřihů. Zajištění záručních i pozáručních oprav, revizí a prohlídek strojů. Duro řetězy STIHL, ND, servis.

ŽELEZÁŘSTVÍ A PŮJČOVNA NÁŘADÍ KRÁL  CZ kupón
U Poráků 512, Český Krumlov
Železářství a půjčovna profesionálních strojů a nářadí (převážně HILTI), tónování lazur SOKRATES a barev CAPAROL, plechové krytiny BLACHOTRAPEZ a zastoupení prodejce HUSQVARNA (včetně autorizovaného servisu).

ZAHRADNÍ TECHNIKA STIHL, VIKING  CZ kupón
Žižkova 720, Roudnice nad Labem
Prodej a servis zahradní techniky.

DAKOSTKA - ZAHRADNÍ TECHNIKA, RUČNÍ NÁŘADÍ  CZ kupón
Brněnská 65, Jihlava
Prodáváme elektrocentrály, svařovací zdroje, plazmové řezačky, vysokotlaké myčky. Dále nabízíme brusky, vzduchové nářadí, rozvody tlakového vzduchu, průmyslové vysavače, postřikovače, čerpadla, sekačky, křovinořezy a další pro dům, zahradu i les.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

CZ Svaziko

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR