Katalog firem

Rychlé hledání:
 

APOKORK STUDIO  CZ kupón
Pod Hájem 433, Králův Dvůr
Podlahové krytiny, prodej a odborná montáž, dveře a zárubně, vestavěné skříně, kuchyně na míru, plastová a dřevěná okna, garážová vrata, zasklívání lodžií, schody, interiérové žaluzie, venkovní předokenní rolety, markýzy.

PODLAHY TROPY  CZ kupón
Havlíčkova 275, Roudnice nad Labem
Prodej a pokládka bytových i objektových podlahovin. Nabízíme vinylové podlahy, podlahy dřevěné, laminátové, Marmoleum - Linoleum, PVC, korkové podlahy, terasy, příslušenství k podlahám, renovace parket, tělocvičen i sportovní podlahy.

ALVITONE - PODLAHOVÉ STUDIO  CZ kupón
Harcovská 334, Frýdlant nad Ostravicí
Podlahové a dveřové studio. Nabízíme dveře, PVC, linoleum, vinyly, laminátové či dřevěné podlahy, koberce, korky a další podlahové krytiny, včetně zajištění přípravy podkladu a pokládky u nás zakoupeného materiálu.

PODLAHÁŘSTVÍ JURČÁK  CZ kupón
Na Valích 641, Louny
Prodejem a pokládkou různých podlahových krytin. V prodejně si můžete vybrat ze široké škály kvalitního podlahového sortimentu různých značek, od lin a koberců počínaje, přes dřevěné laminátové a plovoucí podlahy až po lepený i klikový vinyl.

PODLAHOVÉ CENTRUM LÁSKA  CZ kupón
Sokolovská 1494, Rychnov nad Kněžnou
Prodej a pokládka podlahových krytin. Nabídka koberců, marmolea, vinylových, laminátových a korkových podlah. Zajišťujeme údržbu a čištění, aplikaci protiskluzu, instalaci zárubní, dveří a schodišť.

SOLUM PODLAHY  CZ kupón
Malé náměstí 41, Trutnov
Dodávka, montáž, opravy, rekonstrukce a renovace podlahových krytin. Provádíme broušení parket a podlah. Realizujeme pokládku litých betonových průmyslových podlah.

GP - PODLAHY  CZ kupón
Dobrovského 3146, Dvůr Králové nad Labem
Jsme spolehlivým partnerem a dodavatelem podlahových krytin a jejich příslušenství v regionu východních čech. Podlahy, koberce, lina, PVC a další.

M-STAR PODLAHY, KUCHYNĚ  CZ kupón
Nádražní 51 (vedle Č.Spořitelny), Žamberk
Nabízíme široký výběr dřezů, nábytkových úchytek, klik, kuchyňských dvířek, venkovních i vnitřních parapetů, garnýží, tapet. Vzorky a katalogy máme na provozovně. Velký výběr podlahových krytin ze vzorků na provozovně.

NÁBYTEK LIST  CZ kupón
Masarykova 55, Fulnek
Prodej bytového nábytku. V sortimentu máme dětské pokoje, jídelní sety, komody, kuchyně, ložnice, obývací stěny, matrace a rošty, pohovky, předsíně a poličky. Nabízíme i postele, ratanový nábytek, sedací soupravy, skříně, stoly, věšáky a židle.

PODLAHÁŘSTVÍ ŠŤÁVA  CZ kupón
Fritzova 2 (budova Agrodatu), Jihlava
Zabýváme se prodejem a montáží všech druhů podlahových krytin. Nabízíme široký výběr materiálů. PVC, plovoucí podlahy, koberce, korek, masiv, pryž, marmoleum a vinylové podlahy. Lité podlahy, izolace, dlažby a obklady.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR