Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

ŠTĚPÁN VYŠKOV

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Jarní počasí vylákalo lidi ven, i přes nařízení vlády
Ačkoliv vláda kvůli koronaviru nařídila zákaz srocování, slunečného a teplého víkendového počasí využily davy lidí a vydaly se mimo svá bydliště. 

Raja Žádníková v Terezíně přežila epidemii tyfu. Po válce se stala lékařkou
Nacisté odepřeli Raje Žádníkové možnost vzdělávat se hned dvakrát. Nejdříve v roce 1940, když vyloučili děti židovského původu z českých škol, podruhé v terezínském ghettu, kde byla výuka dětí zakázána. Raja si ale pokaždé našla k učení cestu a po válce vystudovala lékařství.

Česko hlásí další dvě úmrtí na koronavirus. Nakažených je 2657 lidí
Počet nakažených koronavirem v Česku narostl na 2657. Na nákazu koronavirem zemřeli v Česku další dva lidé, počet obětí nemoci tak k sobotnímu odpoledni stoupl na jedenáct. O nové bilanci informovalo ministerstvo zdravotnictví. Stejný počet, tedy jedenáct, je i lidí, kteří se z následků nemoci COVID-19 úspěšně zotavili. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch uvedl, že je pro prodloužení nouzového stavu o třicet dní. "Čísla nejsou nejpříznivější," konstatoval.  

Bez respirátorů. Domovům důchodců stále chybí ochranné prostředky
Některé domovy pro seniory v Česku podle zjištění ČTK zatím stále čekají na dodávku respirátorů, o kterých v pátek informoval ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Přitom senioři patří mezi nejohroženější nákazou koronavirem. Podle Vojtěcha jeho úřad v noci na dnešek poslal domovům 200 tisíc respirátorů jako pomoc ministerstvu vnitra, pod které spadají, než dostane další dodávky ochranných prostředků. Respirátory zatím nedorazily do prostějovského domova seniorů. Dopoledne je nemělo ani několik zařízení na Českobudějovicku a Táborsku, odpoledne je tam ale začal distribuovat Jihočeských kraj.  

Neděle bude o hodinu kratší. Česko čeká přechod na letní čas, možná naposledy
V noci na neděli čeká Čechy opět změna času ze zimního na letní. V neděli ve 2:00 se ručička hodin přesune na 3:00, takže se lidé vyspí o hodinu méně. K této změně dochází možná naposledy – od roku 2021 by totiž mělo být střídání časů zrušeno.

Začátek příštího týdne bude chladný. Poté se však mírně oteplí
Život v uzavřeném městě, den třináctý: V Olomouci vymysleli lék? Nervy pracují
Plaga poděkoval učitelům. Současná situace změní školství, uvedl
Stát vyčlení stovky lůžek pro nakažené seniory. Otevře i Těchonín
Důsledek přísných opatření: na dálnici D2 se v noci utvořila dlouhá kolona
Amnestie kvůli koronaviru? Zeman ji odmítl vyhlásit
Česko zaznamenalo nejvyšší denní přírůstek případů. Koronavirus má 2 541 lidí
Nakažení koronavirem nesmí třídit odpad, upozorňují odborníci
Češi se opět baví. Parodují už i zmatky okolo otevírací doby pro seniory
Jan Hamáček ke koronaviru: Nechtěl jsem, aby se tady opakoval Černobyl