Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

PENZION U ZÁMKU

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Lidé bombardují hygieniky dotazy. Z lékáren mizí po rouškách další zboží
Opatrnost je na místě, ale hlavně žádnou paniku, prosí na dálku čeští hygienici. Značná část lidí, která se vrátila z lyžování v Itálii či Rakousku, začala bombardovat telefonní linky krajských hygienických stanic.

FAKE NEWS: Někdo šíří poplašnou zprávu o koronaviru. Nemocnice nákazu vyvrátily
Pravděpodobně s cílem vyvolat paniku někdo rozšiřuje po internetu článek, který upozorňuje na nákazu koronavirem ve Vyškově. "Tento text nenapsal žádný z redaktorů Deníku Rovnost na jihu Moravy, ani jej redakce nikdy nezveřejnila na webových stránkách Vyškovského deníku Rovnost či na sociálních sítích," uvedl zástupce krajského šéfredaktora jihomoravských Deníků Rovnost Vojtěch Kučerák. Jedná se o uměle vytvořený hoax. Vyškovská nemocnice se kvůli zprávě obrátila na policii.

Demonstrace provázelo násilí, tekla krev. Boj proti nástupu diktatury byl marný
Na studentský pochod na podporu prezidenta Beneše během komunistického puče v únoru 1948 jako by se zapomnělo. Jednalo se přitom o nejvýraznější protest proti nastupující komunistické diktatuře. Komunisté ho násilím potlačili.

Jen 20 dětí v ústavu? Nejde to, není místo, varují obce
Oděti odebrané kvůli zanedbávání rodičům se nebude mít kdo starat. Zařízením, kam jsou po odchodu z rodiny přechodně umisťovány a mezi něž patří například Klokánky, hrozí totiž zánik, varují obce. Důvodem je prý snaha ministerstva práce změnit podmínky pro jejich fungování.

Koronavirus: Stát nedoporučuje cesty do ciziny, především severní Itálie
Bezpečnostní rada státu nedoporučuje občanům České republiky kvůli šíření nového koronaviru cesty do italských regionů Lombardie a Benátsko. Lidé by také měli zvážit, zda nyní vůbec jezdit kamkoli do ciziny, řekl na tiskové konferenci po jednání předsednictva rady premiér Andrej Babiš (ANO). Případným omezením velkých kulturních nebo sportovních akcí se rada nezabývala. Na severu Itálie již zemřelo na následky nového koronaviru 11 lidí. Nakažených je v Itálii 322.

Jede Babiš. České dráhy kvůli premiérovi výjimečně nasadily modernější vlak
Den v oblacích: Jaké to je být pilotem bojového letounu?
Exministr Svoboda: Václava Hrubého ze Štiřína bych povýšil do šlechtického stavu
Razie na ministerstvu práce: Maláčová nevidí důvod k odstoupení
Letiště reaguje na strach z koronaviru. Cestující z Itálie mají speciální brány
Riziko existuje. Nemocnice jsou ale na koronavirus připraveny, uvedl Vojtěch
Internet zaplavily vtipy na Trumpův oblouk nad Brnem. Jeden je lepší než druhý
Zaměřte se na mediální výchovu, žádají odborníci ministra Plagu
Foldyna končí v ČSSD. Se stranou se rozešel už dříve, reagovali poslanci
Koronavirus v Itálii. Ministerstvo varuje Čechy před cestami na sever země