Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

JESKYNĚ ČR A MORAVSKÝ KRAS

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Za války mu v letadle explodovala bomba. Měli jsme sakra štěstí, říká Tomáš Lom
Tři tisíce žáků a pět set učitelů se v roce 2019 zapojily do projektu Příběhy našich sousedů. Žáci natočili skoro tisíc rozhovorů s pamětníky 2. světové války a komunismu. Záznamy jsou uloženy v rozsáhlé sbírce Paměť národa, ze které vznikají rozhlasové dokumenty Příběhy 20. století. V tomto pořadu zazní třináct příběhů, například vyprávění jednoho z posledních žijících čs. letců RAF Tomáše Loma.

UNIKÁTNÍ ANKETA DENÍKU: Jak jsou na tom Češi se závislostmi?
Češi jsou největšími pijany piva na světě. Tuzemští mladiství jsou zase největší uživatelé marihuany. Se svými závislostmi bojuje spousta lidí, řada z nich však boj vzdává a mnohdy svým neřestem podléhá. Deník se rozhodl zjistit, jak jsou na tom Češi, Moravané a Slezané se svými závislostmi. 

Školní předmět Technika je zatím v rukou nadšenců. Bude to stačit?
Doba, kdy většina dětí na otázku, co je ve škole baví nejvíc, odpovídala, že přestávky a tělocvik, může být brzy ta tam. Na výsluní se dere předmět Technika, který by si mohl oblíbit každý kluk i děvče. Alespoň to tak vypadá podle zkušeností Základní školy Svisle v Přerově. Právě ta patří mezi 53 ZŠ, jež mají za sebou první pololetí jeho pilotního ověřování.

Členové rady Válkovou podpořili. Vládní zmocněnkyní pro lidská práva zůstane
Poslankyně ANO Helena Válková zůstává ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva a z postu kvůli článku, který napsala za minulého režimu s komunistickým prokurátorem Josefem Urválkem, neodstoupí. Podpořila ji dnes většina členů rady vlády pro lidská práva. Dva členové rady - advokát Tomáš Němeček a Hubert Smekal z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity - odstoupili. Němeček to sdělil ČTK. Válková novinářům řekla, že se jí dnes zřejmě podařilo lépe vysvětlit všechny okolnosti své kauzy a díky tomu získat v radě podporu.

Skončí teplé počasí? Skiareály v Česku se snaží udržet provoz a vyhlížejí sníh
Lyžařská střediska v Česku se navzdory teplému počasí ze všech sil snaží udržet provoz. Vyhlížejí přírodní sníh, který by se podle předpovědí meteorologů snad mohl objevit o víkendu. Zatím se naprostá většina areálů spoléhá hlavně na umělé zasněžování. I technického sněhu je ale místy málo kvůli velkému teplu. Třeba ve středu teplota i ve vyšších polohách na Šumavě dosáhla skoro 15 stupňů nad nulou.  

Pravda díky chybě. Facebook poodhalil propojení politiků se lží
Ombudsmanem by mohl být Křeček. Má nejlepší předpoklady, míní Zeman
David Rath se svou žádostí neuspěl. Do mírnějšího typu věznice nepůjde
Teplotní rekordy padly na 15 místech v ČR. Na Šumavě bylo jaro
Byl to hukot. Němci dostali pořádný výprask, vzpomínají na bitvu u Jasla Češi
Zeman už s Barrandovem Jaromíra Soukupa nepočítá, potvrdil Ovčáček
Až pět let vězení. Stát zpřísní zákony proti dětské prostituci
Pleť v zimě trpí. Jak ji správně zazimovat?
Vondráček daroval prezidentovi domácí palírnu. Kubera dostal od Zemana holí
Pozor na dluhy, varuje děti komiks České advokátní komory. A čelí tvrdé kritice